دکوراسیون داخلی

کابینت ارزان در قم

دغدغه ای که بسیاری از شما ها با آن روبه رو هستید قیمت های بالای کابینت است. در این مقاله میخواهیم راهکاری برای رفع این مشکل ( کابینت ارزان ) و همچنین دلایل افزایش قیمت های کابینت نسبت به سال های گذشته را با شما به اشتراک بگذاریم.(کابینت ارزان در قم- کابینت ارزان قم- کابینت ارزان دیوار قم)

علت افزایش قیمت کابینت

درکشور ما شغل شریفی به نام دلالی بسیار پرطرفدار است. جالب است که بدانید در بازار جهانی ذستمزد کارگران، خرید مواد اولیه و مالیات بر اساس دلار ویورو پرداخت می شود اما با این حال قیمت مواد اولیه 40 تا 50 درصد پایین تر از قیمت مواد اولیه در کشور ماست.(علی برکت الله!)

عده زیادی از افراد هستند که با شعار حمایت از تولید داخلی و سوء استفاده از فرمان رهبر در خصوص حمایت از تولید داخلی اقدام به احتکار و انحصار مواد اولیه کرده اند وبا رانت و رانت بازی سود حاصل را نصیب خود میکنند و در این بازی کثیف قشری که آسیب میبند تولید کننده و مردم که مصرف کننده و خواهان این بازار هستند، می باشند.

کابینت ارزان در قم

جالب است که بدانید اگرقیمت ام دی اف با قیمت جهانی وارد کشور شود قیمت کابینت در بازار فعلی 40 الی 50 درصد کاهش می یابد. در اینجاست که مسئولین عزیز باید ورود کنند و انحصار تامین مواد اولیه را بشکنند.

شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر بازار کابینت

کرونا به بازار جهانی و اقتصاد و خصوصا اقتصاد ایران آسیب بسزایی زد که سال های سال جبران آن زمان می برد.کرونا به تمام صنف ها به ویژه صنف تولید کنندگان و فروشندگان تاثیر منفی داشته است . در بازار کابینت علاوه بر ویروس کرونا که موجب ضرر شده است کرونای مافیایی نیز وجود دارد که اثرش بسیار مخرب تر از ویروس کرونا بر بازار کابینت و ام دی اف است.

کابینت در قم

چیدکس مفتخر است که به دلیل داشتن مواد اولیه ارزان و باکیفیت و حذف واسطه ها ودلال ها قیمت تمام شده برای مشتری را کم کرده و علاوه بر این از کیفیت کار کم نکرده است و کارهای بسیار با کیفیت تری نسبت به سایر رقبا در استان قم ارائه می دهد.

برای آگاهی شما مردم و همشهریان عزیز گفتن این نکته خالی از لطف نیست که بسیاری از دکوراسیون های داخلی مواد اولیه و کار های کارگاهی خود را به گروه چیدکس واگذار می کنند.

کابینت قم ارزان

گروه معماری و دکوراسیون داخل چیدکس با بیش از 12 سال در زمینه طراحی و تولید انواع کابینت های کلاسیک و مدرن و دکوراسیون داخلی میباشد.

اگر به دنبال خرید کابینت و یا طراحی و پیاده سازی بهترین مدل های دکوراسون داخل هستید با ما تماس بگیرید، تخصص ما فروش با کیفیت و با قیمت بی رقیب هست.

اگر در انتخاب کابینت و مجموعه ای که با آن می خواهید همکاری کنید تا انتها با ما همراه باشید.

خونه خودتون رو تازه خریدید و میخواید با بودجه ای که دارید بهترین وزیباترین کابینت رو برای خونتون فراهم کنید!؟

حداقل بودجه ای که برای اینکار باید کنار بگذارید چقدره؟

اصلا کدوم مدل کابینت مقاومت بیشتری داره؟

کدوم مدل کابینت ارزون تره نسبت به سایر کابینت هاو مقاومت بیشتری داره؟

کجا کابینت سفارش بدید که سر وقتی که معین کردن به شما کار رو تحویل بدن؟

با کدوم مجموعه کابینت ساز قم(کابینت ساز در قمهمکاری کنید که منظم و خوش قول باشن؟

با کدوم کابینت ساز قمی کار کنید که کارش تمیز و درجه یک باشه؟

همین حالا تلفن خودتون رو بردارید و باشماره 09191510175 تماس بگیرید.

  • اگر به دنبال کابینت ساز خوب در قم هستید؛
  • اگر می‌خواهید از منصفانه‌ترین قیمت کابینت در قم بهره‌مند شوید؛
  • اگر به دنبال کابینت سازی در قم با ضمانت کیفیت کابینت هستید؛
  • اگر می‌خواهید كابينت خود را با طرح بروز و سروقت تحویل بگیرید؛

گوش‌به‌زنگ شما هستیم…

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.