دکوراسیون داخلی

کابینت سازی در قم | کابینت سازی در پردیسان

کابینت سازی در قم | کابینت سازی در پردیسان

یکی از مهم ترین موارد بعد از تحویل خانه ، نصب و سفارش کابینت و کابینت سازی است. در این مقاله با چیدکس همراه باشید تا درباره مسائل زیر با شما مطالبی را در میان بگذاریم:

1- چه مدل کابینتی به دکور منزل می آید؟

2-چه نوع جنس کابینتی بهتر است؟

3-بهترین نصاب کابینت در قم کیست؟

4-برترین دکوراسیون داخلی در قم ؟

5-چه نوع کابینتی مقاومت بیشتری دارد؟

6- درانتخاب کابینت باید به چه مواردی دقت کنیم؟

کابینت سازی در پردیسان قم.  کابینت ارزان در قم.  کابینت ارزان در پردیسان. نصاب کابینت در قم. کابینت دیوار قم. کابینت سازی دیوار قم. کابینت فروشی در قم. فروش کابینت قسطی. کابینت ممبران در قم. 

جنس کابینت آشپزخانه چه باشد؟کدوم جنس کابینت بهتره؟

اولین سوالی که به ذهن خریدار خطور میکند این است که چه نوع جنس کابینتی بهتر است که پاسخ به این سوال مهم به دو عامل خیلی مهم بستگی داره:

1-بودجه ای که برای کابینت منزل مد نظر دارید.

2-سبک دکوراسیون منزل شما(اگر دکور منزل خود را از قبل انتخاب کردید و فقط کابینت های منزلتان مانده خب بهتره که کابینت ها رو هم تو سبک دیگر مکان های منزل بزنید.، ولی اگر منزل را خام تحویل گرفتید و هیچ کدوم از دکور های دیگه و سبک خانه رو هنوز انتخاب نکردید(کابینت در قم) بهتره که با مشاورین چیدکس مشورت کنید و نمونه کار های مختلف کابینت در قم رو مشاهده کنید و بعد از اون با توجه به معایب و مزایایی که در اختیار شما قرار میدن تصمیم گیری کنید.

تاریخچه کابینت سازی

امروزه اگر خانه ای بدون کابینت باشد انگار که خانه سقف نداره و تا اونجایی که من میدونم نمیتونید همسرتون رو راضی کنید که تو خونه بدون کابنیت زندگی کنه. البته خودمم نمیتونم چون واقعا بدون کابینت نمیشه زندگی کرد.//

هر وسیله و ابزاری که امروزه برای ما عادی شده و از آن استفاده میکنیم و واقعا مثل آب خوردن شده و اگر نباشه انگار چیزی کمه، قدمتی داره که کابینت هم از این امر مستثنی نیست و دارای تاریخچه و قدمتی است.

کابینت در اصل یک کلمه فرانسوی که وارد فرهنگ لغت سایر کشور ها شده. کابینت از لحاظ لغوی به معنای کمد و قفسه هست. این وسیله ابتدا در کشور های اروپایی مورد استفاده قرار گرفته و اونها پیش قدم شدند و این وسیله رو تولید انبوه کردند. جالبه بدونید که اولین کابینت ها در دوره رنسانس ایتالیا استفاده شدند و با توجه به اینکه نقش و نگار زیادی داشتندمعمولا وسایل و اشیای گران قیمت رو داخلش قرار میدادند.

با گذشت زمان و در ابتدای قرن شانزدهم میلادی در انگلستان و فرانسه نیز استفاده از کابینت رواج پیدا کرد. جالبه بدونید که در استفاده و تولید کابینت از چوب گردو  و بلوط استفاده میشده. البته در اون زمان کابینت گرون بوده و افراد ثروتمند فقط میتونستن از این نعمت برخوردار بشن.

شاید گفتن این نکته خالی از لطف نباشه که اون موقع چون کابینت داشتن کلاس داشته افراد از کابینت ها در پذیرایی و نشیمن استفاده میکردند.

در زمان چارلز دوم انگلیسی ها از کابینت هایی استفاده می کردند که در تزیین آن از طلا و نقره استفاده شده بود.

قیمت کابینت در قم

مهم ترین عامل در استان قم و در کابینت سازی قم و بهتر بگم خرید کابینت در قم قیمت هست. ببینید من نمیتونم در چند مطلب طرز فکر شما  مشتری عزیز رو عوض کنم ولی هیچ وقت کیفیت کار رو فدای قیمت نکنید.

کابینت از اون دسته خریدهایی محسوب می شود که شما یکبار خرید می کنید، و تقریبا همیشه استفاده میکنید و تا چندین سال از اون بهره مند میشید. مشتری های زیادی داشتیم که به چیدکس مراجعه کردند و هزینه کمی برای کابینت دادند ولی کابینت ها پس از مدتی خراب شدند و مجدد نیاز به هزینه کردند داشتند.

پس در امر خرید کابینت پیشنهاد من به شما این است که اول بودجه خوبی را برای اینکار کنار بگذارید و یا با مجموعه هایی کار کنید که فروش اقساطی دارند. شایان به ذکر است که مجموعه چیدکس به صورت چک و اقساط نیز سفارش می پذیرد.

نصاب کابینت در قم

مجموعه چیدکس با توجه به داشتن چندین نصاب ماهر و توانا کار های شما را در اسرع وقت تحویل می دهد.

کابینت سازی در پردیسان قم

برای هماهنگی با نصاب کابینت در پردیسان شماره تماس خود را ثبت کنید در قسمت ثبت سفارش و یا با شماره091191510175 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

برای دیدن نمونه کارهای ما می توانید به صفحه پینترست ما مراحعه نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.