دکوراسیون داخلی

کابینت چیدکس

یکی از مسائلی که برای هر خانه داری مهم است نصب کابینت زیبا در منزل می باشد. اولین ملاک زیبایی و نمای یک خانه آشپزخانه آن می باشد.

هیچ چیز در ذوق زننده تر از آشپزخانه کسل کننده و منسوخ با کابینت و سخت افزار قدیمی نیست. خوشبختانه ، نوسازی کابینت های آشپزخانه یک مشکل نسبتاً آسان است که می تواند واقعاً کل اتاق شما را به یک مکان تجمع جذاب برای لذت بردن از کل خانواده تبدیل کند.

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که مشخص کنید که می خواهید چه تغییراتی ایجاد کنید و مشخص کنید کدام روش برای به روزرسانی آشپزخانه شما مناسب است. تزئین مجدد ، رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی کابینت های شما می تواند روشی آسان و ارزان برای جدید و طراوت نشان دادن چیدمان موجود باشد.

تعویض کامل کابینت های آشپزخانه ساده ترین گزینه ، بلکه گران ترین گزینه است.

به روزرسانی آشپزخانه صرف نظر از اینکه بودجه شما کوچک یا بزرگ باشد ، سرمایه گذاری شایسته ای است. این یک روش عالی برای ایجاد یک ظاهر جدید هیجان انگیز است که به طور همزمان ارزش خانه شما را نیز افزایش می دهد.

نوسازی کابینت های آشپزخانه لحن کل خانه شما را تعیین می کند و به یک محل دورهمی مورد علاقه برای کل خانواده تبدیل خواهد شد.

1. کابینت های موجود را برای ظاهری تازه و جدید به روز کنید

اگر کابینت های شما از جنس خوبی بهره مند هستند پیشهاد میکنم به جای اینکه هزینه اضافی بکنید به جای جایگزینی کامل آنها ، یک لایه رنگ تازه اضافه کنید. این کابینت های بلوط که یک بار تیره بودند کاملاً با رنگ سفید و افزودن قالب تاج تغییر شکل می دهند. به روزرسانی سخت افزار روشی آسان برای به پایان رساندن این به روزرسانی آشپزخانه است و در عین حال جلوه مدرن تری نیز ایجاد می کند.

برای بازسازی کابینت رنگ بندی کابینت خود را عوض کنید

بازسازی کابینت قدیمی به کمک رنگ‌های جادویی، سبب خلق آثاری هنری و جدید می‌شود.

دنیای بدون رنگ و یا سیاه‌سفید، شاید در نگاه اول جالب به نظر برسد اما بی‌شک بعد از مدت زمان کوتاهی، انرژی فرد را به پایین‌تر سطح ممکن می‌رساند.

رنگ‌های متنوع و زیبایی که در دنیای رنگ‌ها وجود داشته نشان دهنده شادابی و طراوت محیط است. باید از این رنگ‌ها در فضای خانه بهره برد تا طراوت به خانه بازگردد.

البته رنگ‌های خوش‌رنگ نه‌تنها در افزایش حس خوب و تنوع‌پذیری نقش مهمی را ایفا کرده، بلکه بهره‌گیری از رنگ، سبب بازسازی و نوسازی همه‌چیز می‌شود.

از رنگ مو که برای پوشاندن موی سفید استفاده می‌شود گرفته تا رنگ‌آمیزی دیوار و سایر اشیا که سبب بازسازی و رفع ایرادات آن‌ها می‌شود.

بنابراین در موقعیت‌های زیادی رنگ به فریاد کابینت‌های قدیمی و کهنه رسیده و با کمی رنگ و قلمو می‌توان به کابینتی جدید دست یافت. بازسازی کابینت فلزی که رنگ و روی کهنگی می‌دهد به کمک چند سطل رنگ و قلمو، تبدیل به کابینتی خوش‌خط‌وخال! می‌شود.

همچنین استفاده از رنگ‌های ترکیبی برای ایجاد فضای شاد و خاص نیز سبب خلق فضایی ناب و بی‌نظیر می‌شود. پس از معجزه رنگ‌ها برای بازسازی کابینت آشپزخانه غافل نباشید. سطل رنگ و قلمو را برداشته و رنگ دلخواه را روی کابینت نقاشی کنید. در یک چشم به هم زدن و با کم‌ترین هزینه شما خالق محصولی جدید و زیبا هستید.

معمولا افراد برای تغییر دکوراسیون و یا طراحی خاصی که در ذهن دارند، ایده های کوچک و بزرگی را در ذهن مجسم می کنند. اما برای اینکه بتوان ایده تغییر دکوراسیون و یا بازسازی وسایل که در این جا منظور کابینت بوده را عملی کرده و عینیت بخشید باید از راهکارهای مقرون به صرفه بهره برد. نکته ای که در مورد رنگ آمیزی کابینت ها موجود بوده این مسئله است که انتخاب رنگ کاملا بسته به سلیقه شما و سایر عناصر و ملزومات موجود در آشپزخانه دارد. رنگ ها را به خانه خود دعوت کنید.

بازسازی کابینت قدیمی با کمک برچسب‌های متنوع

اگر کاغذ کادو و یا برچسب نبود، کار آدمی در بسیاری از موارد لنگ می‌ماند! بنابراین امروزه این برچسب‌ها و یا کاغذهای مخصوص بوده که به داد آدمی رسیده و سبب بازسازی وسایل آنان می‌شود.

کابینت خانه را هم می‌توان با رنگ‌آمیزی نو و نوار کرد و هم با کمک برچسب! از این رو هر فردی با توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از این راهکارها را انتخاب می‌کنند. البته همان طور که اشاره کردیم، بازسازی کابینت آشپزخانه با کمک رنگ‌آمیزی و نقاشی طرح‌های جالب با کمک شابلون، یکی از پرطرفدارترین روش‌ها برای بازسازی کابینت فلزی و یا ام دی اف است.

اما برچسب‌های مخصوص کابینت برای پوشاندن نواقص و کهنگی نیز در بازار موجود بوده که هر فرد با توجه به رنگ سایر وسایل خود، باید بهترین طرح و مدل را اختیار کند. از این رو با کمک این برچسب‌ها و کمی صبر و حوصله، کابینت جدید با طرحی جدید به شما تحویل داده می‌شود. معمولاً برای دکوراسیون با طرح‌های کلاسیک و یا همچنین طرح‌های مدرن، برچسب‌های زیبا و خاصی وجود دارد. مسلماً با انتخاب یکی از بهترین طرح‌ها، فضای آشپزخانه شما بسیار جذاب‌تر از قبل خواهد شد.

قیمت این برچسب‌ها در بازار بسیار مناسب بوده و با هزینه اندکی قادر به ایجاد تغییرات چشمگیر در محیط خواهید شد. راهکار تعویض ، نه‌تنها هزینه زیادی را برای فرد در پی داشته بلکه جای گذاری و نصب آن پروسه طولانی و زمان بری بوده پس با یک برچسب، خانه خود را به بهترین تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.